(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-T846MMFB');
Strona główna > Referencje

Referencje

- Poznaj wybrane opinie moich klientów -

Pozwól, że podzielę się z Tobą wyjątkowymi referencjami. To właśnie zadowoleni Klienci są najlepszym dowodem na skuteczność moich usług. Przekonaj się sam, jakie efekty możemy osiągnąć razem!
Wszystkim, którzy poświęcili czas na podzielenie się opinią jestem wdzięczna, wiem jak bardzo jesteście zajęci.

gwiazdki

Ewa Jakubczyk-Cały
Partner zarządzający PKF Polska

gwiazdki

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Anią. Podczas warsztatów z Zarządem naszej firmy zaimponowała mi wiedzą z zakresu biznesu jak również liderską odwagą, która pomogła nam rozwiązać wiele trudnych tematów w bezpiecznej atmosferze. Ania jest nie tylko ekspertką w swojej dziedzinie, ale także wyjątkowo zdolnym konsultantem, który potrafi dostosować swoje podejście do potrzeb klienta. Jej warsztaty strategiczne dla naszego Zarządu były inspirujące i przyniosły konkretne rezultaty. Ania potrafi skomunikować skomplikowane koncepcje w sposób zrozumiały dla każdego, co jest niezwykle cenne w biznesie. Ania, stworzyła i poprowadziła dla naszej firmy Akademię Menedżerów. Jako szkoleniowiec ma zdolność przekazywania wiedzy w sposób, który angażuje uczestników i pomaga im rozwijać umiejętności niezbędne do osiągania sukcesów w biznesie. Potrafiła stworzyć inspirującą i produktywną atmosferę podczas szkoleń, co przełożyło się na efektywność naszych menedżerów. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i polecam Anię każdemu, kto potrzebuje ekspertki ds. strategii biznesowej lub szuka profesjonalistki w dziedzinie rozwoju biznesu i podnoszenie kompetencji liderskich."

gwiazdki

Radosław Sierant
Dyrektor ds. kluczowych klientów

gwiazdki

„Ania jest osobą właściwie stworzoną do pracy mentora, którą wykonuje. Nie znam nikogo kto bardziej pasuje do swojej roli. Jej dar szybkiego i trafnego wyciągania na powierzchnię spraw, które są naprawdę ważne jest furtką do dobrego zrozumienia problemów, z którymi przyszło się mierzyć. Cały proces jest przez Anię prowadzony lekko emocjonalnie płynnie, bez jakichkolwiek uprzedzeń, bez obciążenia stereotypami i jednocześnie wymaga skupienia i motywuje do stanięcia w prawdzie i do zmierzenia się z zadaniem. Jest to osoba warta najwyższego zaufania, które się w niej pokłada intuicyjnie wiedząc, że nie zostanie ono nadwyrężone.”

gwiazdki

Magdalena Duszyńska-Walczak
Prezes Zarządu

gwiazdki

Mieliśmy przyjemność pracować z Anną Grzywaczyk, w projekcie przygotowującym nas do zmian strukturalnych w organizacyjnych. Ania z wielkim profesjonalizmem podchodziła do każdego spotkania. Zawsze przygotowana, otwarta na słuchanie i pytania z dużą wrażliwością przeprowadzała cały zespół przez kolejne kroki i etapy pracy. Rzetelna, zdyscyplinowana a równocześnie bardzo szybko reagująca na to co dzieje się na sali Z Anią można czuć się bardzo bezpiecznie, wie, kiedy docisnąć, a kiedy na chwilę odpuścić, po to, aby osiągnąć zamierzony cel, konsekwentna i wytrwała w dyskusjach Z całą odpowiedzialnością mogę zarekomendować współpracę z Anią bo to doskonały obserwator i świetny moderator.

gwiazdki

Katarzyna Fedorowicz
Senior HR Menager; PKF BPO

gwiazdki

„W czerwcu 2023r. kadra managerską naszej firmy miała okazję uczestniczyć w całodziennym warsztacie o tematyce „Budowa zaangażowania pracowników od procesu rekrutacji po employer branding”. Warsztat przeprowadziła Pani Anna Grzywaczyk. Anna rzeczowo i wyczerpująco zapoznała uczestników z tematyką warsztatu oraz istotą procesów personalnych i ich wpływie na realizację zadań stawianych przed kadrą managerską. Prowadziła warsztaty w formie otwartej dyskusji, co dało uczestnikom nowe spojrzenie na poszczególne zagadnienia. Ania bardzo dobrze buduje relacje, a jej zdolności interpersonalne sprawiły, że menagerowie chętnie włączali się w dyskusję. Przygotowanie Ani, interesujące przykłady, materiały oceniamy bardzo wysoko. Liczymy na dalszą współpracę i kolejne wartościowe szkolenia”

gwiazdki

Małgorzata Podrażka
HR Director, ExCom member, HR Country Partner - Poland, Ireland, Prudential Polska

gwiazdki

„Jak świadomie budować nowoczesny HR, jak pracować nad celem i misją, budować efektywny zespół, wspierać w rozwoju – te wyzwania wzięłyśmy na warsztat z Anią Grzywaczyk. Polecam bardzo. Budowanie strategii HR, wdrażanie w organizacji modeli HR BP, budowanie zespołu HR – w tych obszarach cenię wsparcie Ani najbardziej. Świetna trenerka, mentorka, konsultantka, ma olbrzymie doświadczenie i doskonałe zrozumienie dla obecnych szans i wyzwań obszaru People and Culture”.