(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-T846MMFB');
Strona główna > O mnie

O mnie

- ODKRYJ KIM JESTEM -

Witaj na mojej stronie! Jestem pasjonatką biznesu, doświadczoną mentorką i coachem, która przez wiele lat z pasją i zaangażowaniem przyczyniała się do sukcesu wielu przedsiębiorców i profesjonalistów. Pozwól, że opowiem Ci trochę więcej o sobie.

MOJA HISTORIA

W mojej karierze zawodowej połączyłam doświadczenie z pasją oraz talentem do zdobywania i rozwijania nowej wiedzy, co pozwoliło mi osiągnąć sukcesy w kilku rolach zawodowych.

Jako przedstawiciel handlowy, a następnie dyrektor sprzedaży,przekształciłam małą firmę medyczną w drugą co do wielkości hurtownię w Polsce z własną siecią sklepów oraz siecią franczyzową, która w tamtym czasie była pierwszą franczyzą medyczną w Polsce. Zarządzając Fundacją stworzyłam efektywną strukturę projektu stypendialnego, który pozwalał wspierać dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji rodzinnej czy materialnej i rozwijać ich pasje w nauce, sporcie czy muzyce. Zakładając oddział zagranicznej spółki w Polsce nauczyłam się efektywnie wykorzystywać wyniki badań marketingowych tworząc kampanię marketingowe odnosząc dzięki temu komercyjny sukces w implementacji usług sprzedaży w Polsce.

Zawsze miałam niezwykłą zdolność budowania zaangażowanych zespołów, które podążały za mną i chciały uczestniczyć we wzroście firmy. Zrozumiałem, że to przede wszystkim ludzie są kluczem do rozwoju biznesu i osiągania przewagi konkurencyjnej. Jako konsultantka HR poświęcam bardzo dużo uwagi kwestiom rozwijania ludzi w takim kierunku, żeby cel firmowy był zrozumiały i pracownicy się z nim utożsamiali. Interesuje mnie zagadnienie przywództwa oraz tworzenia efektywnych zespołów.

Praca konsultantki biznesu daje mi okazję poznawać wiele nowych branż oraz klientów od małych firm rodzinnych po duże przedsiębiorstwa. W efekcie daje mi to możliwość zbierania wciąż nowych doświadczeń co owocuje w wypracowywaniu rozwiązań dla moich klientów dopasowanych do ich modeli biznesowych i ich potrzeb.

Posiadam certyfikat trenerki FRIS, MPA, Design Thinking oraz jestem certyfikowaną Mentorką/Coachem Biznesowym

MOJE OBLICZE MENTORKI

Jako mentorka nie tylko dzielę się wiedzą, ale także buduję relacje. Wyznawane przeze mnie wartości i zasady, którymi kieruję się w procesie mentorskim to: bycie odważną w procesie podejmowania decyzji, niepoddawanie się w obliczu napotykanych trudności, dodawanie siły leaderom, przeciwdziałanie syndromowi „samotności lidera”. Wspieram moich mentee na każdym etapie ich biznesowej podróży, inspirując ich do podejmowania wyzwań i osiągania wyższych celów.

Wspieram organizacje m.in. w takich obszarach jak:

  • Budowanie strategii biznesowej i kultury organizacyjnej, gdzie określenie BHAG-u, purpose, wartości, inicjatyw i priorytetów nakreśla kierunek rozwoju i pozwala skalować biznes.
  • Sukcesja, gdzie zmiana pokoleniowa jest niezbędnym warunkiem przetrwania firmy rodzinnej i zachowania przez nią rodzinnego charakteru z zachowaniem indywidualnych dla danego biznesu i rodziny wartości, ważnych dla obu stron procesu transformacji.
  • Komunikacja w organizacji, gdzie poprzez łączenie indywidualnych preferencji stylów myślenia i działania, tworzę/tworzymy wysokowydajne, rozumiejące i szanujące swoją pracę zespoły.

Cieszę się, że mogę być częścią Twojej drogi ku sukcesowi. Zapraszam do kontaktu i wspólnego działania. Razem możemy osiągnąć więcej, wyznaczając nowe horyzonty dla Twojego biznesu. Daj mi szansę, abym pomogła Ci w realizacji Twoich celów.

MOJA

- SPECJALNOŚĆ -

Konsulting biznesowy i HR

Jestem konsultantką biznesową i HR. Moja praca obejmuje współpracę z różnymi firmami i organizacjami, zarówno małymi przedsiębiorstwami, jak i dużymi korporacjami, w celu dostarczenia wartościowej wiedzy i pomocy w osiągnięciu sukcesu biznesowego. Bazuję na moim wieloletnim doświadczeniu w biznesie, słucham, zadaję pytania, staram się zrozumieć, kreuję i dostarczam rozwiązania, na każdym etapie identyfikując się z klientem.

Mentoring/coaching

Specjalizuję się w executive coachingu/mentoringu indywidualnym i grupowym, prowadzę procesy mentoringowe w obszarze sukcesji, zmiany, podwyższenia kompetencji w zakresie troskliwego przywództwa.

obraz
obraz

Facylitacja warsztatów strategicznych

Facylitacja warsztatów strategicznych polega na ułatwianiu, prowadzeniu i wspieraniu grupowej sesji planowania strategicznego w organizacji. Jako zewnętrzna facylitatorka zapewniam skuteczną komunikację, wydajny proces i osiągnięcie konkretnych wyników w trakcie warsztatów. Dzięki profesjonalnej facylitacji, warsztaty mogą stać się skutecznym narzędziem wspomagającym rozwój i sukces organizacji.

Badania stylu myślenia i działania FRIS®; testy osobowości MPA

Diagnozuję Twoje predyspozycje w stylu myślenia i działania(FRIS®). Podczas feedbacku ze mną masz okazję do poznania Twojego naturalnego stylu myślenia, który wpływa na Twoje zachowania, określa Twój styl komunikowania się i sposób podejmowania decyzji. Zajmuję się też identyfikacją kluczowych zachowań wpływających na sukces pracownika na danym stanowisku poprzez testy MPA.

Formularz kontaktowy